Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Benjamin Ajrullahu
BIOGRAFIA: Benny (Benjamin Ajrullahu) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Benjamin Ajrullahu merr pjesë në The Voice Of Albania 3. Më datë 1 Korrik 2015, Benny publikon videoklipin "Shum Kohe". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Mozzik. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films. Më datë 30 Mars 2016, Benny publikon videoklipin "Ayo (Ajo)", në bashkëpunim me Robb Daddy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Defrim Deda

Petrit Nino

Anxhelo Miho

Dedi

Lon Shkodra

Markel

Loni Gashi

Xhustino Hasani

Albert Radi

Egoo

Tags: Benny, Benjamin Ajrullahu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet