Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: BenzZ është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Shtator 2019, BenzZ publikon videoklipin "Fake Love". Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kevi

T4k

Keli 2

Erdin Jakupi

Net 11

Rolly

Mario Beats

Agon Latifi

Ekrem Bislimi

Zgjim Baraliu

Tags: Benzz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet