Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bepi - Lulja Prej Lules Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lulja prej lules ban ferk,
Njanën prej jush do ta du'.
Ka shumë kohë që m'ke ndejt larg
Të lutem me m'u afru'!
Ty të vraftë moj Perëndia
Paske pasë besën me rrenë.
Fjala jote dhe dashnia
Hiç kurgja nuk paskan ken.

bepi - ke fillu me ma vu kamen

ke fillu me ma vu kamen
ke harru qe mbaje be x2

por se tash me le mas doret
nmal e nfush do dal e tpres x2

shum premtimet mi dhurove
e me thoje se te du x2

por te gjitha i harrove
prandaj une jam largu x2

ke me i than qka i bana vedit
por ateher ka me ken vonx2

ke mu tret si shkuma detit
s'mundesh ma o me m'shti ndor x2


Ky tekst u dërgua nga Ervin NdociBepi
Publikimi: 23/02/2016


Bepi - Lulja Prej Lules
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulja Prej Lules".
3. Video është e këngës "Lulja Prej Lules", por nuk këndohet nga Bepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bepi:


Komente 0