Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beqir Telaku - Vajze Zeshkane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ah dashni qa ke Bo
rahat gjumin sun e baj
Kur menoj at vajz zeshkan
oh luj Mensh krejt Fare

Kur po dalish ne qytet
krejt djemt i len pa men
dashurija nuk asht loj
Po e humb ma se fiton

A majp veq nje shanc
ta rrotlloj krejt boten mbrap
per ty un e jap jeten
dashurin tande me pas

Moj vajz zheshkane moj bukuri
eja te lutem te bejm dashni
Te gjitha vajzat un I shikova
por ti ma mbylle zemren ne dry

Moj vaj zheshkane moj bukuri
eja te lutem te bejm dashni
te gjitha vajzat un I shikova
pot ti ma mbyllw zemre ne dry
J


Ky tekst u dërgua nga Blerina Gashi nga leshani

Beqir Telaku - Vajze Zeshkane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Zeshkane".
3. Video është e këngës "Vajze Zeshkane", por nuk këndohet nga Beqir Telaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beqir Telaku:


Komente 0