Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berat Krasniqi - Veq Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Veq per ty
po te them se te kam zanë
po me duket pak kam thanë
po te them t'kam diell e hanë
rreze e dritë ma shumë m'ke dhanë

Ref:
veq per ty loti m'rrjedh
vetem ti zemren ma merr
veq per ty lulja qel
ka aromë dimer e verë

II
kur takimet s'na mungonin
kur per ne yjet ndriqonin
kur lexojsha n'syt e tu
qe ma falshin shpirtin mu

Ref:
veq per ty loti m'rrjedh
vetem ti zemren ma merr
veq per ty lulja qel
ka aromë dimer e verë


Ky tekst u dërgua nga Rrusta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Berat Krasniqi - Veq Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Per Ty".
3. Video është e këngës "Veq Per Ty", por nuk këndohet nga Berat Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berat Krasniqi:


Komente 0