Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Berat Shala
BIOGRAFIA: Berati është një këngëtar i njohur. Më datë 9 Shtator 2009, Berat Shala publikon videoklipin "24 Ore". Më datë 19 Tetor 2009, Berat Shala & Elvana Sadriu publikojnë videoklipin "Nuk Jam Akull Sikur". Në vitin 2018, Bujari Vogël & Berat Shala publikojnë albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

Nusran Fera

Muhamer Duraku-Meli

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Arjan Effecti

Breaker G

Shaban Rogaci

B-King

Mirsad Shabani

Ardi (Ardian Hasaj)

Tags: Berati, Berat Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet