Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Berat Shala & Elvana Sadriu - Nuk Jam Akull Sikur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

19/10/2009

2009-10-19T15:20:32+00:00

Më Shumë Nga

Elvana Sadriu
nuk jan gjerat as te thjeshta,
pas nje ndarrje qe se prita,
se vertet un shum te deshta,
tash me lot me kalon dita,
oh ne zjarrmi, pa dashuri,
un po diqjem, dridhem e ti akull rri...

berati dhe elvana:
nuk jam akull sikur tii..
nuk mund ta freskoj barin zemren nuk mund ta ngrij,
nuk jam akull sikur tii..
nuk mund ta largoj mallin un vuaj per dashurin..
se sjam akull sikur tii...

Elvana Sadriu:
dhembjen e qel e kam per ty..
esht e imja jo e huaj
e shikjoj lotin ne sy...
nuk jam akull prandaj vuaj
ne zjarrmi pa dashuriii....
un po digjem, dridhem e ti akull rri...

elvana dhe berati:
nuk jam akull sikur tiii...
nuk mund ta freskoj barin,
zemren nuk mund ta grij.
nuk jam akull sikur tii... 2 x
nuk mund ta largoj mallin
un vuaj per dashuri sjam akull sikur tii...


Ky tekst u dërgua nga Kosova Girl :d
Më Shumë Këngë Nga Berati:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet