Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Berato
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Berato është këngëtar. Më datë 29 Shtator 2018, Ligrit publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Berato.

Më datë 9 Korrik 2019, Berato publikon videoklipin "Papa", në bashkëpunim me Ana Kabashi & Arta Kabashin. Teksti i këngës u shkrua nga Berato & Ana Kabashi. Produksioni audio u realizua nga Dj Cekic.

Më datë 30 Korrik 2019, Fjolla Morina publikon videoklipin "Nace Nace", në bashkëpunim me Beraton. Muzika e këngës u punua nga Dj Cekic, ndërsa teksti u shkrua nga Berato. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

Më datë 12 Tetor 2019, Fjolla Morina publikon videoklipin "Lule", në bashkëpunim me Beraton. Muzika e këngës u punua nga Dj Cekic, ndërsa teksti u shkrua nga Fadil Topalli & Berato. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Dj Cekic.

Më datë 12 Mars 2020, Berato publikon videoklipin "Falma". Teksti i këngës u shkrua nga Berato. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic.

Nikka ka njoftuar se do publikojë së shpejti videoklipin "Dashni Haram", në bashkëpunim me Beraton.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet