Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berato - High N High (Feat. Floetri)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


.........................................................
Tu munu me kap tu munu me shit
Tu munu me bo me like
Tu munu me kall mos met
Djalin e ki
Belat qe ti i ki
Une i boj gjdo nat midis dimrit clab
Jeten se kom filem
Po jeta mka filem nat per nat


Ky tekst u dërgua nga  GazmendBerato
Featuring: Floetri
Publikimi: 05/03/2013


Berato - High N High
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "High N High".
3. Video është e këngës "High N High", por nuk këndohet nga Berato.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berato:


Komente 0