Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Një Në Një Milion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Ishe ti ajo qe ne shpirt me ka ndryshu
vetem ti je ajo ne miljon qe kam kerku
ma lexon menjen hiq pa then asnje fjal
ska njeri qe na ndan e imja je i joti jam.

Ref: me gjith do luftoj ,luft me krejt do te shpall se me don dhe te du ,ska njeri qe na ndan ,t`gjitha i ke dhe ne shpirt e mir je viktim e jotja un jam e lus zotin mos t'na ndan.

I ishe ti ajo qe ne shpirt me ka ndryshu
vetem ti je ajo ne miljon qe kam kerku
ma lexon mendjen hiq pa then asnje fjal
ska njeri qe na ndan e imja je i joti jam.

Ref: me gjith do luftoj ,luft me krejt do te shpall se me don dhe te du ,ska njeri qe na ndan ,t`gjitha i ke dhe ne shpirt e mir je viktim e jotja un jam e lus zotin mos t'na ndan
deri ne fund do luftoj qe e imja te jesh.

(derin fund dot lutftoj qe e imja te jesh)

(gjitha i ke dhe ne shpirt e mir je viktim e jotja un jam e lus zotin mos t`na ndan)

(2x)Ref: me gjith do luftoj ,luft me krejt do te shpall se me don dhe te du ,ska njeri qe na ndan ,t`gjitha i ke dhe ne shpirt e mir je viktim e jotja un jam e lus zotin mos t'na ndaj
deri ne fund do luftoj qe e imja te jesh


Ky tekst u dërgua nga  gentianaBerkan
Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Leonora Poloska & Berkan
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Një Në Një Milion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Në Një Milion".
3. Video është e këngës "Një Në Një Milion", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0