Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Buzë Gremisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

buze gremeise arita shume shpejt
ku jam sot ku isha une dje
iken te gjithe kam mbetur pa dhe gabimet i paguaj shume shtrenjte

skishe faj per fjalet qe the
dot shkojne te gjithe do t'me lejne vete
vendin e njejte te solla une vet
lotet e tua i paguaj shume shtrenjte

ref:
nuk dija te cmoj dashurine
dashurine ce me dhe ti
tani kur ste kam me ty
cka kam humbur tash e di
kujtimet i mbaj thelle ne shpirt
me ofrojne pak cetesi t'humba per gjithmone une ty
s'kthehesh dot kete e di.

nuk kam dere ku mund te trokas
skam njeri me kend mund te flas
tash e shoh sa kma gabuar
i humba te gjithe i bera te huaj

fshehtas syve larg te shikoj
e shoh qe me nuk te mungoj
do ri larg nga ti te premtoj
une ty ste meritoj

ref:(2x)


Ky tekst u dërgua nga dina-skBerkan
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Bujar Idrizi
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Buzë Gremisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzë Gremisë".
3. Video është e këngës "Buzë Gremisë", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0