Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Veç Një Shans Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

M'ke ndryshuar zemër
më ke zbut me atë shikim
sjam ai se dikur je frigu
nuk ka më mashtrim
Je e vetmja që e dua
edhe pse me shum kam kaluar
si tjerët s'dua t'mashtroj
por vetëm të dashuroj

ref
veq një shans veq një mundësi
të të them të dua
mos ki frikë e hapi sytë
nuk jam ashtu si thuan (X2)

Të veqova nga te gjitha ty
n'shpirt më ke mahnit
sa të duash rrugdalje kërko
nga unë s'ke me ikë
Je e vetmja që e dua
edhe pse me shum kam kaluar
si tjerët sdua t'mashtroj
por vetëm të dashuroj

ref
veq një shans veq një mundësi
të të them të dua
mos ki frikë e hapi sytë
nuk jam ashtu si thuan (X2)


Ky tekst u dërgua nga dina-skBerkan
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Leonora Poloska
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Veç Një Shans
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Një Shans".
3. Video është e këngës "Veç Një Shans", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0