Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Ualnizim Simdi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

sevin askim bulamadim aladim
uzun yillar sonra
alarim odam dakeriz
bine bakinga,
ben sen siz
hayalerim yakalmis,kalbim
param parca tukendim kaderim bu,
askim inan hasretine dayanamam.
sensiz dekbasamam ysayaman
sana asim ingitarem


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Berkan
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Berkan
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Berkan - Ualnizim Simdi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ualnizim Simdi".
3. Video është e këngës "Ualnizim Simdi", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0