Më mbaj mend (për 1 muaj)

Berkan - Kam Frike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kam frike qe te dua
Kam frike qe mendoj per ty
Kam frike qe t'mos kuptosh,
Sa fort te dua ty
Ke frike edhe ti,
edhe ket fort mir e di
Ke frike qe mos t'zbuloj,
Sa me do dhe ti
Kam frike nga vetja,
nga ti kam shume frike
Cdo ndodhe pa ty,
kam shume frike,
prej ty jo jo s'kam ku ik
Sy cel do vdes, kam shum frik,
kam frike nga vetja,
nga ti shume kam frike,
Cdo ndodhe pa ty, kam shume frike,
prej ty jo jo s'kam ku ik
Sy cel do vdes, kam shum frik,
kam frike nga vetja,
nga ti kam shume frike, kam frik.
Kam frike shum frik nga vetja,
kam frik shum frike nga ti,
Nje dite me perqafove,
ndonese s'tu afrova ty
Kam frike, kam shume frike
se me nuk do kemi frike,
Do harrojm se kush jemi
do ti kalojme krejt kufijte

Refreni (3 here)


Ky tekst u dërgua nga MarsiBerkan
Publikimi: 28/11/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016


Berkan - Kam Frike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Frike".
3. Video është e këngës "Kam Frike", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Berkan:


Komente 0