Bertan Asllani

A Ju Kujtohet Bertan Asllani?!, Ja Si Duket Ai Pas Disa Viteve

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-09-2015]
Sigurisht që nuk e keni harruar këngëtarin Bertan Asllani. Edhe pse ka një kohë të gjatë prej që ai nuk është parë në skenën shqiptare me ndonjë projekt të ri.

Por fansat e tij ende e mbajnë mend atë dhe shumë nga ta sigurisht që duan ta dinë se si duket ai pas kaq shumë viteve, raporton Indeksonline.

Në fotot më poshtë mund ta shihni dhe ta vlerësoni vetë se sa ka ndryshuar këngëtari ndër vite. Ai tani ka flokë më të gjatë dhe me një stil paksa më ndryshe.

Ndërsa sa i përket muzikës, Bertani tani është duke kënduar më shumë në gjuhen turke. (Indeksonline)

A Ju Kujtohet Bertan Asllani?!, Ja Si Duket Ai Pas Disa Viteve


Komente 0