Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani Rifillon Të Kendojë Shqip

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[18-12-2012]
Bertan Asllani ka vendosur të rikthehet prapë në skenë me këngën e tij më të re "Damla Damla".
Kënga është e përfunduar, ndërsa shumë shpejt do të fillojnë edhe xhirimet e videoklipit.

Përveç kësaj kënge, në vitin 2013 Bertani pritet të sjellë edhe shumë projekte të reja muzikore.
 (Telegrafi)


      Bertan Asllani - Damla Damla [Teksti dhe Klipi]

Komente 2