Bertan Asllani

Bertan Asllani, Videoklipi I Ri Së Shpejti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-03-2013]
Këngëtari i muzikës pop, Bertan Asllani, pritet që të kthehet në skenën e muzikës shqiptare me një projekt të ri.
Kënga e titulluar “Damla Damla” është në gjuhën turke dhe në pamje të parë nga ‘traileri’ i videoklipit shihet se do të jetë një prej projekteve më serioze të këngëtarit shqiptar.

Për dukjen e Bertanit në këtë klip janë përkujdesur Burak Sanuk dhe Ugur Kiral, teksa regjinë e klipit e ka bërë vet Bertani bashkë me Cem Ucar nga BrosExclusive.
 (Telegrafi)


  Bertan Asllani - Damla Damla [Teksti dhe Klipi]

Komente 0