Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Më Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

I

Ka koh qe jam i huaj per ty
me kalon pran s'me dhuron as shikim
e pranoj eshte faji im
me fal te lutem kthehu ti.

Reff...te dua zemer ter bota le ta di
pa ty jeta s'ka kuptim
Me fal te lutem eja kthehu ti
te dua zemer une po vuaj per ty

II
Ti ke qen Yll per mua e di
Bote e imja pa mbarim
e pranoj eshte faji im, me fal te lutem kthehu ti.

Reff...Te dua zemer ter bota le ta di
pa ty jeta s'ka kuptim
Me fal te lutem eja kthehu ti
te dua zemer une po vuaj per ty.


Ky tekst u dërgua nga  egzona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bertan Asllani - Më Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Fal".
3. Video është e këngës "Më Fal", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0