Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Prej Meje Je E Lire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Meje Je E Lire".
3. Video është e këngës "Prej Meje Je E Lire", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Prej Meje Je E Lire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Shkrihet Loti"

Komente

Asnjë Koment

26/05/2013

2013-05-26T19:42:59+00:00Edhe pse ti kurr nuk meke thene
Mos mendo qe un nuk e kam dit
Me u nda prej meje shum paske prit
edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jet
perseri fajtor un kam mbet.

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sje .

Edhe pse ti kurr nuk me ke thene
qe edhe nje tjeter e ke pas
sa per sy e faqe
me paske dasht.

edhe pse ishe ne zemren tem
dhe per ty cdo gje kam bere ne jete
perseri fajtor un kammm mbettt

Refreni
Prej meje je e lire
shko aty ku ke deshir
gjeje fatin tjeter kund
prej meje je e lir
por nje gje tash dije mir
me s'dot kthehem un
sepse mbaroj midis nesh
me e imja sjeeri fajtor une kam mbet


Ky tekst u dërgua nga  gentiana
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet