Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Mos Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mos shko te lutem
Rri edhe pak
Se Zemra te kerkon
Ty shkake

Une pa ty nuk mundem
As te marr Frym
Vetem dhe pak ti rri
Kam ftoht
Kur nuk jam me ty
Si akull ne shpirt
Te Me ishe ngri

Ref. Jo sdua te ndahem
Se nuk jetoj une vete
Te lutem rri
Jo sdua
Te qahem
Me tyyyyy
Te puth ne ata sy

Pas ty e di se qka pasone
Lot e shum Malle - mungone
Sikur ta kisha
Edhe nje Jete
Une ty do ta falja krejt

Ka ftoft kur nuk jam me ty
Si akull ne shpirt
Te me ish ngri

Ref.Jo sdua te ndahem
Se nuk jetoj une vete
Te lutem rri
Jo sdua
te qahem
Me ty
Te puth ne ata sy
He Hej
Jo sdua
te qahem
Me tyyyy
Te puth ne ata sy
jo sdua
Te puth ne ata sy


Ky tekst u dërgua nga  Lenda

Bertan Asllani - Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Shko".
3. Video është e këngës "Mos Shko", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0