Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Te Dua Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ka kohe qe jam i huaj per ty me kalon pran sme dhuron as shikim e pranoj eshte faji im me fal te lutem kthehu ti

ref.
te dua zemer bota le ta dije pa ty jeta ska kuptim
me fal te lutem eja kthehu ti te dua zemer un po vuaj per ty.

ti ke qene yll per mua e din
bota e imja pa mbarim
e pranoj eshte faji im m fal te lutem kthehu ti

ref.3x
te dua zemer bota le ta dije pa ty jeta ska kuptim
me fal te lutem eja kthehu ti
te dua zemer un po vuaj per ty


Ky tekst u dërgua nga Sejhane


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bertan Asllani - Te Dua Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Zemer".
3. Video është e këngës "Te Dua Zemer", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0