Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bertan Asllani - Kot Thua Më Fal

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot Thua Më Fal".
3. Video është e këngës "Kot Thua Më Fal", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Kot Thua Më Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Akoma Te Du"

Komente

Asnjë Koment

28/03/2008

2008-03-28T13:35:36+00:00Jam mësu që ti të jesh me mu për një ditë larg je shku sa me lëndove me tjetrin shokve e pëqafove tash je pendu vjen dhe me thu prap të jesh me mu .

Ref.Më sillesh pëdridhesh në dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua më fal. Mos thuaj po vuaj ti sje me për mua kot qesh edhe vuan mallin jo s'ma shuan .Më sillesh .....
më vjen ti ngadal kot thua më fal .

Neser kur mos te jem këtu do të jesh e humbur si zogu i strukur qe ska fole se largsia ka tretur njdenjat e mia për ty .

2XRef.Më sillesh përdridhesh në dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua me fal.Mos thua po vuaj ti sje me për mua kot qesh edhe vuan mallin jo s'ma shuan .Më sillesh perdridhesh ne dor prap t'më biesh më vjen ti ngadal kot thua më fal.


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet