Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Per Ty Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

1.Qe shum kohë te vi nga pas
te shikoj nuk te flas
shume sinjale te kam dhene
asnje fjal nuk të kam thënë
ty te duket sikur loj
te afohem unë kam ndroj
edhe gjat s mund te duroi te tregoi ....

REFRENI:se veq ty zemer te kam rujt veq ty te dua shum
cdo gje do te bëj une qe me ty te jem por ende kam pak trem
mjaft me ke mundu cdo rrug e kam provu dua qe te jem me ty por s mund te te them ne sy
mos me le keshtu jepma nje shenje dhe ti mu dhe un do të të tregoi qe vetem PER TY JETOI

2.ditet nuk kalojnë ngadal
kur s te shoh PER TY kam mall
pyes veten qka ndjen ti
a me don unë nuk e di
cdo nat jam aty ku je te shikoj dhe ti me sheh
edhe pse nuk vi te ti tash e diii

REFRENI: se veq ty zemer te kam rujt
veq ty te dua shum cdo gje do te bëj
unë qe me ty te jem por ende kam pak trem
mjaft me ke mundu cdo rrug un e kam provu dua qe te jem me ty por s mund të ta them në sy mos me le keshtu jepmë një shenjë dhe ti mu dhe unë do të të tregoi Që vetem PëR TY JETOI

per ty jetoiii ppppppppppp per ty jetoi..... se veq ty zemer te kam rujt veq ty te dua shum cdo gje do te bej une qe me ty te jem por ende kam pak trem oooooooooo

mjaft me ke mundu cdo rrug une e kam provu dua qe te jem me ty por s mund te ta them ne sy mos me le keshtu jepma nje shenj dhe ti mu dhe un do te te tregoi Që vetem PER TY JETOI

cdo rrug une e kam provu dua qe te jem me ty por s mund te ta them ne sy mos me le keshtu jepmë nje shenj dhe ti mu dhe un do te te tregoi Që vetem PER TY JETOI


Ky tekst u dërgua nga ErlindaBertan Asllani
Publikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Bertan Asllani - Per Ty Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Jetoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Jetoj", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0