Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bertan Asllani - Behu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Behu".
3. Video është e këngës "Behu", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Behu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Akoma Te Du"

Komente

Asnjë Koment

07/05/2016

2016-05-07T17:00:01+00:00ne te dy u ndam me su pam ndonse kan kaluar vite griset gjdo kujtim gjdo perjetim ndonse ti me mu u rrite tani koha shkon po dryshon asgje nuk eshte si me par s di a me kujton a me don dikur me doje si e marr

REFRENI
behu kishe koha eshte kthy kishe jemi bashk te dy le te jet nje fantazi behu kishe me don si ateher kishe zemren mu ma merr te jet nje vaj ky tmerr

sa larg jemi ne nuk me she sa shum per ty jam permalluar athua njh e a nje tjeter ke apo krejt ti me ke harruar tani koha shkon po ndryshon asgje nuk eshte si me par s di a me kujton a me don dikur me doje si e marr

REFRENI
behu kishe koha eshte kthy kishe jemi bashk te dy le te jet nje fantazi bëhu kishe me don si atëher kishe zemren mu ma merr le te jet nje vaj ky tmerr


Ky tekst u dërgua nga Lindaa
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet