Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bertan Asllani - Syri Ende Loton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syri Ende Loton".
3. Video është e këngës "Syri Ende Loton", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Syri Ende Loton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Akoma Te Du"

Komente

Asnjë Koment

14/06/2014

2014-06-14T21:15:06+00:00se besoi qe m s te kam
se besoi se tash vet jam
se kuptoi si ndodhi shpejt
s po me duket diq e drejt
përse ike UNE nuk e di
arsyet i di veq ti
keto dit mua
vet me le asnji fjal nuk ma the
refreni:

ti qe ma ben zemren shkrum ende ty te dua shum dhembjen brenda s mund ta mbaj (permbrenda ta mbaj)
ti qe s ma ktheve dashurin po ma ngule thiken n shpin ende zemra te kerkon SYRI ENDE LOTON..

mos me le në bankomi
veq një fjal ma thuaj ti
te lutem mos me mundo qe gabova me trego
a do te kthehesh ndonje her apo vet do mbes perjet
si nje rob ne dashuri qe vuan n e vetmi vetmi vetmi

REFRENI: ti qe ma ben zemren shkrum ende ty te dua shum dhembjen brenda s mun ta mbaj (perprenda ta mbaj) ti qe s ma ktheve dashurin por ma ngule thiken ns hpin ende zemra te kerkon SYRI ENDE LOTON


Ky tekst u dërgua nga Erlinda
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet