Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Beje Hapin Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

nje storie e rendom.
per nje djal qe garon.
asnje dit e as per fam ,
po per bash qe n gji më mban
nuk di si reagoi te therras
e-sms ti dergoi.
frigon te me refuzoi.nuk di un
si t'ja bej.
jo ti bejbi gjerat mos i kompliko.
t' lutem t lutem kushte shum mos kerko.
me ben te digjem si flet.

(ref2)

beje hapin ti degjo zemren tende.
koha s ka rendsi vetem te jemi un dhe ti.
nuk ka vend per fjal jepi shije buzes qar.

si dua te tensionohem .
mendja nga ajo s largohet .
ka gjë qe me terhek mbas.
nuk me le që pastaj të ngas.
nuk di si reagoi te therras
e-sms ti dergoi.
frigon te me refuzoi.nuk di un
si t'ja bej.
jo ti bejbi gjerat mos i kompliko.
t' lutem t lutem kushte shum mos kerko.
me ben te digjem si flet.

(ref4)

beje hapin ti degjo zemren tende.
koha s ka rendsi vetem te jemi un dhe ti.
nuk ka vend per fjal jepi shije buzes qar.


Ky tekst u dërgua nga  linda   sandokan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bertan Asllani - Beje Hapin Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beje Hapin Ti".
3. Video është e këngës "Beje Hapin Ti", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0