Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Vendosi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendosi".
3. Video është e këngës "Vendosi", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Vendosi  (Feat. V-ton)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

V-Ton

01/06/2010

2010-06-01T16:21:23+00:00eeeeeeee

ishte ni her ni vajz e bukur, dulum u takum , sjansa mu paku

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

ref: je tale ni mejsh tare, aaa, ata tjert aa, ni tjeter, aaa kush ma shum të don, aa jan numruan.

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

Ti a ke qe mori kujtime, me thuaj pse me laaaan, ti mbete ne mbende, zdi pse kaq shum vuaj për tyy, aa nje dit tjeter me thaaa e tyy.


Ky tekst u dërgua nga Anka Kanka
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet