Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Bertan Asllani - E Ta Kisha Dit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

Asnjë Koment

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Ne vetmi kujt t'ja qaj hallin tim
Me vrau dashuria
Tash e di, kur te humba une ty
c'ka pata ne duart e mija

oooooooooo vetmija po me mbyt
e loti s'ka te ndalur
oooooooooo fjalet me mbesin n'fyt
ti s'ke ndermend me me falur

Ref:
E ta kisha dit se ti nje dit
Trupin e njome do ma helmoje
E ta kisha dit se ti nje dit
Do kisha ik mos me lendoje

Paske lind ti me yll e me fat
E une i mallkuar
Ti n'pergezim jeton sikur ne film
une paskam lindur qe te vuaj

oooooooooo vetmija po me mbyt
e loti s'ka te ndalur
oooooooooo fjalet me mbesin n'fyt
ti s'ke ndermend me me falur

Ref 2x:
E ta kisha dit se ti nje dit
Trupin e njome do ma helmoje
E ta kisha dit se ti nje dit
Do kisha ik mos me lendoje

E ta kisha dit se ti nje dit
Trupin e njome do ma helmoje
E ta kisha dit se ti nje dit
Do kisha ik e'e'e'e'e'.....

Ref:
E ta kisha dit se ti nje dit
Trupin e njome do ma helmoje
E ta kisha dit se ti nje dit
Do kisha ik mos me lendoje


Ky tekst u dërgua nga Ferdane Tairi   saramk
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet