Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Damla Damla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Damla Damla".
3. Video është e këngës "Damla Damla", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Damla Damla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  90

Komente

4 🔥

03/06/2013

2013-06-03T07:51:48+00:00Basta yine kavak yelleri eser
Gonul ince bir sizi sezer
Tam bize gulmusken
Talih yine yan mi cizer

Askta, giden olur gitmeyen olur
Yine dengi dengini bulur
Tam bize gelmisken
İnadina hep bizi mi bulur

Damla damla dustu ask
Yine gozlerime
Hangi yalanci soz dokundu
Goz bebeklerine
Sensiz kalmissa bir yanim
Ne kalir geriye
Ben hep nefes nefes duadayim
Yuzunu donme diye

Yanina gelen olur, seni de goren olur
Camur at izi kalir, sana inanan olur

Dondum, yine kendi kendime yuzum
Ne seni gorur deli ozum
Tam goze gelmisken
Nazarlara geldi sozum

Askta, giden olur gitmeyen olur
Yine kendi rengini bulur
Tamda tukenmisken
Halimi anlayan o olur


Ky tekst u dërgua nga Arditadita
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet