Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Yaramaz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Bilemedin kıymet
bak yine koptu mu kıyamet
bundan böyle biz ayrı gayrı off
Kalbini de benden gelip alıver bir zahmet
bundan böyle hep ayrı gayrı

ref:
Aklı yolundan arızalıdan senden yar olmaz
Kalbi deli gönlü deli yaramaz kalmaz
ne yanına kar ne bir hünkâr olamaz yüreğin bana dar
şimdi yolun hep açık olsun mahşere kadar

Bilmedin kıymet
bak yine koptu mu kıyamet
bundan böyle biz ayrı gayrı off
Kalbini de benden gelip alıver bir zahmet
bundan böyle hep ayrı gayrı

2x ref:
Aklı yolundan arızalıdan senden yar olmaz
Kalbi deli gönlü deli yaramaz kalmaz
ne yanına kar ne bir hünkâr olamaz yüreğin bana dar
şimdi yolun hep açık olsun mahşere kadar


Ky tekst u dërgua nga  1990bertanasllani

Bertan Asllani - Yaramaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yaramaz".
3. Video është e këngës "Yaramaz", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0