Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Yine Bize Yangın Var Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Gelişinden çok beli
Kime hay kimine vay
Sen onu geldi de bana sor
Yine bize yangin var

Duruşundan besbelli
Kim hay kimine vay
Sen onu geldi de bana sor
Yine bize yangin var


Ky tekst u dërgua nga  1990bertanasllani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bertan Asllani - Yine Bize Yangın Var
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yine Bize Yangın Var".
3. Video është e këngës "Yine Bize Yangın Var", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0