Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Aşk Herşeyi Affeder

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aşk Herşeyi Affeder".
3. Video është e këngës "Aşk Herşeyi Affeder", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Aşk Herşeyi Affeder  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

12/05/2016

2016-05-12T01:26:06+00:00Kalbimi Öpsün Diye
Sol Yanıma koydum resmini
Kahrımı çektin diye
Şarkılara verdim ismini
Gözlerimin içine bakıp bakıp anılar
Git onur getir diyorlar
O da sevdi
Halden anlar
Geceleri kanıyor
Kokuna uyanıyor
Ama halen anlamıyor
Kalbim kırık odalar

Bi gelsen
Uğradım desen
Hasbelkader
Bizde bu yürek varken
Aşk Herşeyi halleder
Çat kapı gelsen
Özledim desen
Vazgeçmişken
Bizde bu yürek varken
Aşk Herşeyi Affeder


Ky tekst u dërgua nga  1990bertanasllani
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet