Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keremcem & Bertan Asllani - Anlasana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Anlasana şarkı sözleri:
Kendimi esir aldım
Çalmadı yine telefonlar
Alışırım sanmıştım
Yüreğimde sancın var
Gel etme nazlı güneş
Sensin gönlüme eş
Beni biraz anlasana
Ölürüm aşkına yar
Ölürüm diyar diyar
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Kendimi esir aldım
Çalmadı yine telefonlar
Alışırım sanmıştım
Yüreğimde sancın var
Gel etme nazlı güneş
Sensin gönlüme eş
Beni biraz anlasana
Ölürüm aşkına yar
Ölürüm diyar diyar
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Keremcem & Bertan Asllani - Anlasana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anlasana".
3. Video është e këngës "Anlasana", por nuk këndohet nga Keremcem & Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0