Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kur Do Të Martohen Besi Dhe Xhensila?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
[10-09-2015]
Aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezai ka kohë që janë në lidhje së bashku. Por që asnjëherë nuk kemi dëgjuar për ta që të flutet për ndonjë martesë.

Në disa intervista çifti janë shprehur se ende nuk e kanë planifikuar martesën por që edhe ajo do të ndodh kur ti vijë koha.

Ndërkohë që nëpërmjet rrjteve të tyre sociale ata kanë treguar se ndodhen për pushime në Sarandë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0