A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bes Kallaku - Qejfi


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  57

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Participating in

Top Fest 10


Une Nuk Jam Rrepist Une Nuk Jam Kongetar
Katunar Jom Katunar
Kalo Male Kalo Kodra
Per Me Shku Ku Kercet Lodra
Qejfi Qejfi Ha Ca Qejfi
Na Jena Qejfi Ku Ka Dajre
Ne Dalim Ne Valle
E Hudhim Pare
E Harrojm Halle
E Kalle Kalle
E Kur Na Teket I Lejm Gjithe Leket
Kur Nigjojm Lodren Ne Hudhim Komet
E Bojm Jete Qejfi
E Bojm Jete Luksi
E Para Laçi
E Para Kuksi

Fatmira Breçani:
REFRENI:
Qejfi Qejfi O Ca Qejfi
Po Bie Lodra Ne Malsi
Qejfi Qejfi O Ca Qejfi
Knojm Hip Hop Me Cifteli
Knojm E Knojm
Gezojm E Gezojm
Qejfin Vetes Po Ja Bojm
Knojm E Knojm
Gezojm E Gezojm
Qejfin Vetes Po Ja Bojm

Nuk Kam Dal Ne Xhamllik
Rrobt Ne Qejf I Kam
Rrulin Une E Kam
Loder E 2 Pac
Kur Ja Bon Bam Bam Baamm
Kur Ja Bon Bam Bam Baamm
Kur Rrugaci ..Qejfi Qejfi
Nisim Vesin,Harrojme Stresin
E Hudhim Grepin,E zbrasim Xhepin
Ne Bojm Si Dona,Kena Miliona
Luje Cat Senin,Ta Dridhi Vendin
dim dim Pare pare
sdim sdim Halle halle
dim dim Dajre dajre
sdim sdim Halle halle
dim dim Pare pare
dim dim Dajre dajre
E Bojm Jete Qejfi
E Bojm Jete Luksi
E Para Laçi
E Para Kuksi

Fatmira Breçani:
REFRENI:

Qejfi Qejfi O Ca Qejfi
Po Bie Lodra Ne Malsi
Qejfi Qejfi O Ca Qejfi
Knojm Hip Hop Me Cifteli
Knojm E Knojm
Gezojm E Gezojm
Qejfin Vetes Po Ja Bojm
Knojm E Knojm
Gezojm E Gezojm

Qejfin Vetes Po Ja Bojm...


Lyrics submited by Andi Xhemali   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019