Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku & Olsi - N'dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Yeah. this is for you baby
This is for love
This is for you
Love you ❤️

2x
Me ty ndryshoi kjo jeta ime
Si drita hones plot magji
Nigjoji kto fjalt e zemres time
Se t'kam dhi mu n'dashni

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni

Sa her qe dal n'kafe un me ty me kap koka
Mbase jam nervoz se porosit gjithmon te fohta
Sa her e shof qe del ajo me 2 mije euro takat
Kurse un me xhepa bosh ene hudhren qe m'futi plaka
Me e majt per shanc e mos me ra nsysh
Ajo do me hyp n'X6 kur
un kam vec golf 2sh
Shita lopen per ta ble ene zemra sa sme plasi
Ene pse e kam me naft i kam vu impiant gazi

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni

Un se di si kujtove se un ty te du vertet
Ti vec kur del ne snap se kshu live je qamet
N'foto ishe super thash per mu ti je prefekt
Kur tpash u errsova se ti ishe si levrek
Medet cem ka gjet ajo do gjona te kapme
Un 7qind lek me vete per me mor cigare t'hpame
Qe ty kur tkam njoft nuk e di ku e kom kuleten
Kom fillu tu ik m'spital me pyt me sa ma morin veshken
Po prap e mblodha veten dhe vazhdova te te pys
Shyqyr qe more makiato se do te kisha shkly dysh
se do te kisha shkly dysh

2x
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Un kam menu qe ti e di
Se t'kam dhi mu n'dashni


Ky tekst u dërgua nga LeaBes Kallaku & Olsi Bylyku
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/05/2017
Muzika: Marenglen Boja
Teksti: Bes Kallaku & Olsi Bylyku
Video Produksioni: Eduart Grishaj


Bes Kallaku & Olsi - N'dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'dashni".
3. Video është e këngës "N'dashni", por nuk këndohet nga Bes Kallaku & Olsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0