Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku, Gerona & Klodian Kodra - Luj Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

KLODIAN KODRA

Ajo Belin Ma Lun Rrag Dag
Dag Dag Dag Habibi Per Mu
Nuk Te Vjen gjunah un vuj ti luj
Per Mu Ne Kete
Nat Ah Kjo Zemer Po Me
Digjet Flak. Ajo Belin Ma
Lun Rrag Dag Dag Dag Dag
Habibi Per Mu Nuk Te Vjen
Gjynah Je Humbja E Fillit
Per Mu Ne Kete Nat Ah Kjo
Zemer Po Me Digjet Flak

TEKSTI GERONA

O Dale Dale Djalin Po E Len
Mendja Pas Meje Po Digjet
Flake Flake Zemra Une Po
E Du Lalin Pak E Cmenda
E Linja Luj Ajo Shuj Shuj
Shuj

BES KALLAKU DHE GERONA

Hajde Me Mu Se Me Ty Po
Du Me Dale

O Ku Me Shku Une Me Ty
More Djale

Keq Me Ra Ne Dashni Halli
Halli I Im Je Ti

Dale Dale Djali Rri Me Halle

REFRENI KLODIAN K

Ajo Belin Ma Lun Rrag Dag
Dag Dag Dag Habibi Per Mu
Nuk Te Vjen Gjynah Je Humbja
E Fillit Per Mu Ne Kete
Nat Ah Kjo Zemer Po Me
Digjet Flak. Ajo Belin Ma
Lun Rrag Dag Dag Dag Dag
Habibi Per Mu Nuk Te Vjen
Gjynah Je Humbja E Fillit
Per Mu Ne Kete Nat Ah Kjo
Zemer Po Me Digjet Flak

TEKSTI DY BES KALLAKU

Obobobo Obobobo
Obobobo Si Qenka
Bo. Ah Babababa
Ah babababa Ah
Babababa Oj Xhane
Tak Tak Tak

Ah Lujma Lujma Belin
Ti Ma Ke Prek Telin
Ah Je Ber Eks. Ah
Lujma Lujma Shtatin
Ta Fal Sahatin E Kam
Releks

REFRENI DY KLODIAN K

Ajo Belin Ma Lun Rrag Dag
Dag Dag Dag Habibi Per Mu
Nuk Te Vjen Gjynah Je Humbja
E Fillit Per Mu Ne Kete
Nat Ah Kjo Zemer Po Me
Digjet Flak


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaBes Kallaku, Gerona Hyska & Klodian Kodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/05/2022
Teksti: Marenglen Boja & Bes Kallaku
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Marenglen Boja
M.U.A: Besi Hairstylist


Bes Kallaku, Gerona & Klodian Kodra - Luj Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Luj".
3. Video është e këngës "Luj Luj", por nuk këndohet nga Bes Kallaku, Gerona & Klodian Kodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0