Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku - Kallamari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Prit prit se erdha.
Ajo del prej shpie me benz 6 serie,
Niset per Dhermie, sepse o qeflie,
Do me bo selfie, aty ku je dhe tie
Se o meraklie per cuna Anglie
E hapi ne mora, aty ne bregdet
O ty pa me sy kush e gjun me lezet
Ulet te shezloni peshqir lui vitoni
Pazarin e ka fiks ene nuk e negocioni
U afrua njoni njoni njoni fap te telefoni foni foni numrin a e doni doni doni, hajde ke shazlloni lloni lloni.
Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci (2 herë)

Mer frym njehere mer frym

Ta shihni dhet rrjeta tkapi ca tkapi
Foto buz detit se po nalon jahti
Zbresim 5 cuna shyqyre erdhi Buna
U ulem te nazari dhe kësaj i iku zari
U afru me stil si cel si kopil
O cuna si jeni meneza keni
Kemi qysh skemi per ty digjet veni
Ua sa te mirë po kshu nga ju kemi
Ne 4 itu na jena malokë
Une jam nga Lushnja po këta i kam shok
Kam dhe 3 shoqe po janë te shazlloni
Thirri me ktu qysh sbën telefoni
Fap telefoni foni foni, mos u provokoni oni oni numrin a e doni doni doni hajde ke shezlloni lloni lloni.
Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci (2 herë)

Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari, jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci.


Ky tekst u dërgua nga LushnjaBes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/07/2023
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Bes Kallaku & Edlir Begolli
Video Produksioni: Kleudor Marra
Designed: FreepikBes Kallaku - Kallamari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallamari".
3. Video është e këngës "Kallamari", por nuk këndohet nga Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0