Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Besa Beiqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Besa Beiqi është një këngëtare. Më datë 2 Prill 2009, Besa Beiqi publikon videoklipin "Kujtoma". Më datë 8 Maj 2010, Besa Beiqi publikon videoklipin "A Po Don"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Olsa Thaqi

Monika Trungu

Ida

Luci

Nderona Beqiraj

Arlita

Renata

Silva Brahimi

Dafina (TopFest 4)

Diola

Tags: Besa Beiqi, Besa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet