A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Pse Besa Erdhi Në Prishtinë?


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[29-07-2015]
Besa Kokëdhima, këngëtarja e njohur shqipëtare, aktualisht ndodhet në Prishtinë.

Besa, e njohur përmes këngëve të saj të fuqishme, këtë herë ka zbarkuar në kryeqytetin e Kosovës për xhirimet e videoklipit të ri, i cili po realizohet nga produksioni "Entermedia".

Këngëtarja këtë herë vjen me një bashkëpunim mes saj, Flori Mumajesit dhe Vicky.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019