A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “All In” Nga Besa Ft. Flori & Dj Vicky


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
[04-08-2015]
Këngëtarja Besa Kokëdhima ka qenë shumë aktraktive në fotografi këtë verë. Ajo ka realizuar disa fotosesione bashk me fotografin Eugenio Qose, ku së bashku kanë realizuar fotografi me qëllim promovimin e Shqipërisë.

E së fundmi ajo ka vendosur që të angazhohet edhe në muzikë, kjo pasi Besa sapo ka publikuar videoklipin e saj më të ri "All In" i cili vjen në bashkpunim me Flori Mumajesin & Dj Vicky.

Muzika është realizuar nga Flori, inçizimi është kryer në ThreeDots e ndërsa tekstin e kanë shkruar Dr.Mic & Sparrow Hawk. Videoklipi është punuar në prishtinë nga produksioi kosovar Enter Media, produksion ky që Besa ka pasur edhe më herët bashkpunim me ta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Besa - All In (Feat.Flori Mumajesi & Dj Vicky) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019