A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ndryshimi I Besa Kokëdhimës!


Not Yet Rated

[15-09-2015]
Besa Kokdhima përsëri ka ndryshuar pamje. Që nga koha kur ajo është shfaqur për herë të parë në televizion e deri më sot disa herë ka befasuar me pamjen e saj.

Por kësaj radhe vërtetë ka mahnitur, nga bionde ajo është kthyer në një brune tejet seksi dhe provokative.

Ajo me këtë rast gjithashtu ka kërkuar edhe ndihmën e fansave të saj. duke i pyetur ata për mendimin që kanë dhe cila mendojnë që u shkon më shumë.
 (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019