Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ndryshimi I Besa Kokëdhimës!


Nuk ka akoma asnjë votë

[15-09-2015]
Besa Kokdhima përsëri ka ndryshuar pamje. Që nga koha kur ajo është shfaqur për herë të parë në televizion e deri më sot disa herë ka befasuar me pamjen e saj.

Por kësaj radhe vërtetë ka mahnitur, nga bionde ajo është kthyer në një brune tejet seksi dhe provokative.

Ajo me këtë rast gjithashtu ka kërkuar edhe ndihmën e fansave të saj. duke i pyetur ata për mendimin që kanë dhe cila mendojnë që u shkon më shumë.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet