A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Transformimi I Besa Kokdhimës, E Bëri Atë Më Seksi...?!


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[23-09-2015]
Këngëtarja Besa Kokdhima ka një kohë të gjatë prej që është pjesë e skenës muzikore. Ajo është ndër zërat më të kërkuar në skenën shqiptare që nga paraqitja e parë e deri më sot.

Së fundmi Besa ka publikuar edhe disa foto në të cilat është shfaqur tejet seksi. Këngëtarja duket që ka ndryshuar shumë ndër vite e që pa dyshim tani ajo po konsiderohet si njëra ndër femrat më tërheqëse shqiptare. (Indeksonline)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019