Më mbaj mend (për 1 muaj)


Edhe Besa I Tregon Të Pasmet Seksi


Nuk ka akoma asnjë votë

[10-11-2015]
Gjatë një koncerti këngëtarja Besa Kokëdhima e cila njihet për performancën e saj elegante, nuk ka mundur që të fshehë dot të pasmet seksi dhe në disa momente ajo duket se ka dalë “zbuluar”… (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet