Besa Kokëdhima

Edhe Besa I Tregon Të Pasmet Seksi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-11-2015]
Gjatë një koncerti këngëtarja Besa Kokëdhima e cila njihet për performancën e saj elegante, nuk ka mundur që të fshehë dot të pasmet seksi dhe në disa momente ajo duket se ka dalë “zbuluar”… (B.A/Teksteshqip.Com)

Edhe Besa I Tregon Të Pasmet Seksi


Komente 0