A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Kameleon” Nga Besa Ft. Ansi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
[29-01-2016]
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Besa Kokëdhima sapo ka sjellur videoklipin e saj më të ri në bashkpunim me këngëtaren e re Ansi.

Kënga është prodhim i studios Threedots, dhe është punuar nga Kledi Bahiti e ndërsa tekstin e kanë shkruar dy shumë të talentuarit e estradës: Alex & Majk.

Videoklipi i këngës është punuar nga Pro Video dhe është i cilësisë shumë të lartë pasi në skenat e klipit Besa shfaqet mjaft hot në kërcim dhe bodypainting.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Besa - Kameleon (Feat.Ansi) [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019