Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shndërrimi I Besës Në Bjonde Sensuale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[13-07-2014]
Këngëtaren Besa Kokëdhima jemi mësuar që ta shohim me look-un e saj të “egër” në ngjyrë të zezë.

Këngëtarja është shfaqur në rrjetin e saj social Instagram me look ndryshe ku shihet të jetë kthyer në bjonde dhe me lente ngjyrë blu.Nuk dihet nëse Besa e ka bërë këtë shndërrim përkohësisht, për ndonjë projekt apo për kohë afatgjatë.

Në këtë foto duket shumë e ëmbël dhe sensuale dhe ka preferuar për shndërrimin e saj studion e artistit Kaçi Lleshi në Prishtinë.
 (g.m/shqiptarja)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet