Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Zemejër” Nga Besa &. Dr. Mic


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
[30-07-2014]
Besa ka publikuar së fundmi duetin e saj më të ri sëbashku me pjestarin e grupit TDS, Dr Mic. "Zemejër" e kanë titulluar projektin më të ri të cilin e kanë plasuar edhe me videoklip.

Për muzikën janë përkujdesur dyshja që tashmë kanë sunduar verën, Zzap & Chriss, ndërsa teksti është i shkruajtur po nga të njëjtit autor së bashku me Dr Mic.

Kënga është tipike verore dhe pritet të jetë edhe një nga hitet më të mëdhaja të këtij sezoni. Videoklipi është punuar nga produksioni Enter Media. Ndërsa në klip Besa shihet më ndryshe së bashku me Dr. Mic, me një look të veçantë & karakteristik.
 (Teksteshqip.Com)

      Besa - Zejemër (Feat.Dr.Mic) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet