Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Besa Me Bluzën Kuq E Zi, Isa Boletinin & Ismail Qemalin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[26-10-2014]
Besa Kokëdhima ka postuar një foto në facebook teksa shihet e veshur me një bluzë të kuqe dhe ka në të dy figura të njohura të kombit shqiptar, atë të Ismail Qemailit & Isa Boletinit, dy portretet të cilat ishin edhe në flamurin e ndeshjes më saktësisht.

Me këtë veshje Besa ka treguar se është patriote dhe kundër vendimit të UEFA-s. Në foto ajo kishte vendosur edhe një mbishkrim, në të cilin kishte shkruar: "FOREVER #KUQEZI #AUTOCHTHONOUS #EAGLES"
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet