Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besa Vjen Me Këngë Dhe Album Të Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
[15-12-2014]
Këngëtarja Besa Kokëdhimba shumë shpejt do ta lansoj këngën dhe albumin e saj me të ri me të njëjtin titull ‘Ti Je Festa Ime’. Së paku kështu ka konfirmuar vet ajo përmes një postimi në rrjetin social ‘Twitter’. “Po vjen kënga dhe Albumi "Ti Je Festa Ime" ishte shkrimi i këngëtares brenda këtij rrjeti.

Ndër të tjera, Besa këtë rrjet po e shfrytëzon edhe për të paraqitur problemet me të cilat përballet shoqëria. Ajo para disa ditësh ka postuar një shkrim ku shfaqur ‘tmerrin e saj’ për formën e funksionimit të trafikut në Tiranë. “ Trafiku ne Tiranë është i frikshëm dhe plotësisht i pajustifikuar!!” ishin fjalët e Besës.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet