Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ti Je Festa Ime” Nga Besa Kokëdhima


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4
[22-12-2014]
Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar videoklipin e saj më të ri me titull "Ti je Festa Ime". Videoklipi është mjaft interesant pasi është i xhiruar i tëri në ambient festash dhe është punuar nga Produksoni Pro...Video.Për muzikën është kujdesur Darko Dimitrov ndërsa teksti është shkruar nga vetë Besa dhe i talentuari Alex. Gjatë këtij fundviti këngëtarja do të nxjerri në treg shumë shpejt edhe albumin e saj më të ri "Besa për festat 2", ku do të përfshijë disa këngë të njohura krishtlindjesh në gjuhën shqipe.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Besa - Ti Je Festa Ime [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet